Филтри -

Странични вилушкари Amlift

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Странични вилушкари Amlift

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
24.890 € GBP 21.190 GBP
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 7550 м/ч Сила
Полска, Andrychów
страничен вилушкар Amlift COMBI 40/14/45 SL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража 7951 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м
Година 2015 Километража 417 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година Километража 8 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.53 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2021 Километража 497 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 3016 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 1000 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.53 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2021 Километража 867 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2021 Километража 1388 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.04 м Должина на вилушка 1.12 м
Година 2008 Километража 1526 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 5924 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 48 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.53 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2021 Километража 1853 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2003 Километража 5476 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.53 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2021 Километража 885 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови страничен вилушкар Amlift AGILIFT 3000E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 596 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.53 м
Година 2019 Километража 1346 м/ч Сила
Франција, Senlis
страничен вилушкар Amlift AGILIFT 4500E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.18 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2008 Километража 2300 м/ч Сила
Франција, Senlis
страничен вилушкар Amlift C5000-14 страничен вилушкар Amlift C5000-14 страничен вилушкар Amlift C5000-14
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м
Година 2016 Километража 4973 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2017 Километража 8405 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи