Филтри -

Странични вилушкари Baumann

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

33 огласа: Странични вилушкари Baumann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 8730 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
13.370 € PLN 57.000 PLN
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2001 Километража 8266 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.930 € PLN 85.000 PLN
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2000 Километража 25402 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
аукција 2.250 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.1 м
Година 1990 Километража Сила
Германија, Saterland-Ramsloh
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 7.1 м
Година Километража 11026 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 1985 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
29.980 € GBP 25.520 GBP
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 4998 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
58.510 € PLN 249.500 PLN
Носивост 6000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.2 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2015 Километража 8726 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2003 Километража 4718 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража 3238 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 3.3 м
Година 2005 Километража 3705 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2003 Километража 33333 м/ч Сила
Австрија, Liezen
страничен вилушкар Baumann EVU30-28/08(06)33 страничен вилушкар Baumann EVU30-28/08(06)33
2
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.86 м Должина на вилушка 0.6 м
Година Километража 652 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.36 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 2340 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2002 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4500 м Должина на вилушка 1400 м
Година 2005 Километража 13959 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
страничен вилушкар Baumann EFQ 50/14/60 TR страничен вилушкар Baumann EFQ 50/14/60 TR страничен вилушкар Baumann EFQ 50/14/60 TR
3
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6000 м Должина на вилушка 1400 м
Година 2015 Километража Сила
Данска, Dania
страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40 страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40 страничен вилушкар Baumann GCS 150/18/40
3
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2000 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 1850 мм Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво гас Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2001 Километража 19385 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2008 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Брзина 20 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6500 м
Година Километража Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2015 Километража 8900 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи