Филтри -

Странични вилушкари Combilift

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

71 огласа: Странични вилушкари Combilift

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2006 Километража 10659 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.04 м
Година 2009 Километража 257 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
страничен вилушкар Combilift C3000 ST
1
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2021 Километража 115 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 13245 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 5992 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.56 м
Година 2021 Километража 2890 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5700 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2005 Километража 7172 м/ч Сила
Шпанија, Archena
страничен вилушкар Combilift C4000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2007 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 11508 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
34.790 € GBP 29.480 GBP
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.05 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 4336 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
66.990 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.56 м Должина на вилушка 1.199 м
Година 2023 Километража 120 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
27.736 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.04 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2009 Километража 9500 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 20 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво дизел
Година 2016 Километража 4677 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
32.700 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2011 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
35.300 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2014 Километража 8611 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
25.400 €
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2012 Километража 7693 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 11061 м/ч Сила
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража 16114 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м Должина на вилушка 1.05 м
Година 2014 Километража 5913 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
90.900 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.95 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2020 Километража 101 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1560 мм
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2002 Километража 8878 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2007 Километража 5725 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 8460 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи