Филтри -

Телескопски натоварувачи Dieci

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

88 огласа: Телескопски натоварувачи Dieci

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2015 Километража 1667 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 7400 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 20 км/ч Висина на подигање 9 м
Година 2013 Километража 4227 м/ч Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м
Година 2010 Километража Сила
Полска, Kozmin
телескопски натоварувач Dieci 26.6
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
67.900 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 5.68 м
Година 2023 Километража 7 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
78.900 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 8.6 м
Година 2020 Километража 3160 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 17 м
Година 2010 Километража 8070 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 16.4 м
Година 2023 Километража Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 7.7 м
Година 2019 Километража 2154 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
125.900 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч Висина на подигање 7.7 м
Година 2024 Километража Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Гориво дизел
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Година 2004 Километража 9211 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Година 2014 Километража 5165 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
32.700 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 3250 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
аукција 20.250 €
Носивост 1220 кг Гориво дизел
Година 2021 Километража 3748 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
33.840 € PLN 145.000 PLN
Носивост 4000 кг Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 16.9 м Дофат на стрела 12.7 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на лопата 1.2 м³
Година 2010 Километража 4920 м/ч Сила
Полска, Luboń
Контактирајте го продавачот
25.200 € PLN 108.000 PLN
Носивост 4000 кг Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 16.9 м Дофат на стрела 12.7 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на лопата 1.2 м³
Година 2007 Километража 3720 м/ч Сила
Полска, Luboń
Контактирајте го продавачот
40.370 € PLN 173.000 PLN
Носивост 4000 кг Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 16.9 м Дофат на стрела 12.7 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на лопата 1.2 м³
Година 2013 Километража 5572 м/ч Сила
Полска, Luboń
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 2163 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
телескопски натоварувач Dieci Icarus 45.17 телескопски натоварувач Dieci Icarus 45.17
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво дизел
Година 2024 Километража Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 15.4 м
Година 2002 Километража 2455 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи