Филтри -

Телескопски натоварувачи Faresin

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

39 огласа: Телескопски натоварувачи Faresin

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
телескопски натоварувач Faresin 9.70 Classic 75 серії Heavy Duty Range
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 8.8 м Дофат на стрела 4.75 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 7.1 м Дофат на стрела 3.6 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Висина на подигање 7.1 м Дофат на стрела 3.6 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin Middle Range телескопски натоварувач Faresin Middle Range
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Висина на подигање 7.1 м Дофат на стрела 3.6 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 8 м Дофат на стрела 4.5 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 8.8 м Дофат на стрела 4.75 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin 9.30C Classic телескопски натоварувач Faresin 9.30C Classic телескопски натоварувач Faresin 9.30C Classic
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Висина на подигање 8.9 м Дофат на стрела 5.9 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 10 м
Година 2015 Километража 1602 м/ч Сила
Полска, Rawa Mazowiecka
телескопски натоварувач Faresin Middle Range 11.35 телескопски натоварувач Faresin Middle Range 11.35
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Висина на подигање 9.9 м Дофат на стрела 6.5 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2600 кг Брзина 30 км/ч Висина на подигање 5.9 м Дофат на стрела 3.2 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin  Full Electric 6.26 телескопски натоварувач Faresin  Full Electric 6.26 телескопски натоварувач Faresin  Full Electric 6.26
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2600 кг Брзина 15 км/ч Висина на подигање 5.9 м Дофат на стрела 3.2 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin 17.40 Classic 75 серії Big Range телескопски натоварувач Faresin 17.40 Classic 75 серії Big Range
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Брзина 30 км/ч Висина на подигање 16.4 м Дофат на стрела 12.6 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin Classic 75 телескопски натоварувач Faresin Classic 75
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Висина на подигање 16.4 м Дофат на стрела 12.6 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin 14.42 Classic 75 Big Range телескопски натоварувач Faresin 14.42 Classic 75 Big Range
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4200 кг Висина на подигање 13.6 м Дофат на стрела 9.75 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
телескопски натоварувач Faresin 10.65 Classic 75 Heavy Duty Ran
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6500 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 9.5 м Дофат на стрела 5.4 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2600 кг Висина на подигање 5.9 м Дофат на стрела 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
30.700 € PLN 132.000 PLN
Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 20 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2008 Километража 2983 м/ч Сила
Полска, Chojnów
нови телескопски натоварувач Faresin 6.26 нови телескопски натоварувач Faresin 6.26 нови телескопски натоварувач Faresin 6.26
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2600 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 13.5 м
Година 2015 Километража 1268 м/ч Сила
Полска, Rawa Mazowiecka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 10 м
Година 2015 Километража 1575 м/ч Сила
Полска, Rawa Mazowiecka
Контактирајте го продавачот
51.480 € BRL 300.000 R$
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 10 м
Година 2012 Километража 5831 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Висина на подигање 16.4 м Дофат на стрела 12.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4200 кг Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 9.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2600 кг Висина на подигање 5.9 м Дофат на стрела 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
нови телескопски натоварувач Faresin 6.26
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.9 м
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Унгарија, Nyiregyhaza
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи