Филтри -

Телескопски натоварувачи Genie

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

34 огласа: Телескопски натоварувачи Genie

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.78 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 1619 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
42.830 € BRL 240.000 R$
Носивост 4000 кг Висина на подигање 13 м
Година 2012 Километража Сила
Бразил
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
66.030 € BRL 370.000 R$
Носивост 2722 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 13 м Дофат на стрела 13 м
Година 2014 Километража 4000 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
47.290 € BRL 265.000 R$
Носивост 4000 кг Висина на подигање 13 м
Година 2009 Километража 4200 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
38.780 € PLN 165.000 PLN
Гориво дизел Висина на подигање 14 м
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 2785 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
аукција 866,60 € SEK 10.000 SEK
Година 2007 Километража 2730 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
телескопски натоварувач Genie GTH636 за делови телескопски натоварувач Genie GTH636 за делови телескопски натоварувач Genie GTH636 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Гориво дизел
Година 2007 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 9338 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
аукција 34.710 € DKK 259.000 DKK
Носивост 5000000 кг Висина на подигање 21 м
Година 2016 Километража Сила
Данска, Copenhagen
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.05 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1200 мм
Година 2007 Километража 3094 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Висина на подигање 6.89 м
Година 2014 Километража 5100 м/ч Сила
Полска, Nowe Iganie
Контактирајте го продавачот
57.500 US$ EUR ≈ 53.030 €
Носивост 4536 кг
Година 2010 Километража 10092 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
аукција 5.000 €
Година 2005 Километража 2758 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
телескопски натоварувач Genie GTH4010 телескопски натоварувач Genie GTH4010 телескопски натоварувач Genie GTH4010
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Kistanje
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2007 Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.2 м
Година 02/2012 Километража 3577 м/ч Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 17 м
Година 2012 Километража 8236 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Полска, Wilkowo
Контактирајте го продавачот
1.034 € PLN 4.400 PLN
Година Километража Сила
Полска, Wilkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2016 Километража 3787 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 4212 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2016 Километража 3050 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 13 м
Година 2011 Километража 4322 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи