Филтри -

Телескопски натоварувачи Haulotte

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Телескопски натоварувачи Haulotte

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
37.430 € PLN 159.000 PLN
Носивост 3600 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 13.6 м
Година 2013 Километража 2231 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 2231 м/ч Сила
Чехија, Vratimov
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.6 м
Година 2014 Километража 2600 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.6 м
Година 2014 Километража 1861 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
66.800 € BRL 375.000 R$
Носивост 3600 кг Висина на подигање 17 м
Година 2016 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
17.890 € PLN 76.000 PLN
Година 2004 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Брзина 1 км/ч Висина на подигање 17 м
Година 2009 Километража 5852 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17 м
Година 2011 Километража 3900 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
38.340 € PLN 162.900 PLN
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 14 м
Година 2013 Километража 2554 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2012 Километража 5617 м/ч Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Година 2012 Километража 3371 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Година 2018 Километража 3434 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
аукција 32.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Висина на подигање 14 м
Година 2018 Километража 4298 м/ч Сила
Шпанија, Lleida
Контактирајте го продавачот
34.130 € PLN 145.000 PLN
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2013 Километража 4013 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 17 м
Година 2008 Километража 4155 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
44.250 € PLN 188.000 PLN
Носивост 3600 кг Висина на подигање 14 м
Година 2014 Километража 2200 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Година 2018 Километража 1560 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2012 Километража 2800 м/ч Сила
Франција, Capens
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Гориво дизел Брзина 25 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 14 м
Година 2018 Километража 820 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17 м
Година 2009 Километража 5900 м/ч Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
телескопски натоварувач Haulotte FH 14.3.5 за делови телескопски натоварувач Haulotte FH 14.3.5 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 14 м
Година 2004 Километража 1 м/ч Сила
Бугарија, PERNIK
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи