Филтри -

Телескопски натоварувачи JCB

Резултати од пребарување: 992 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

992 огласа: Телескопски натоварувачи JCB

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2019 Километража 2800 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3300 кг Гориво дизел Брзина 37 км/ч Висина на подигање 10.5 м Дофат на стрела 10.5 м Капацитет на лопата 2.7 м³
Година 2017 Километража 3700 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.8 м
Година 2020 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Година Километража 8550 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 14 м
Година 2020 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
46.600 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 1 м
Година 2018 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
44.300 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Дофат на стрела 14 м
Година 2019 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
46.600 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Дофат на стрела 14 м
Година 2019 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
45.400 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Дофат на стрела 14 м
Година 2019 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Дофат на стрела 14 м
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 14 м
Година 2020 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
46.600 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 3711 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Гориво дизел Висина на подигање 10.5 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2007 Километража 3889 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Висина на подигање 14 м
Година Километража 3680 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Висина на подигање 14 м
Година Километража 4510 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Висина на подигање 12.5 м
Година Километража 3409 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Висина на подигање 12.5 м
Година Километража 3440 м/ч Сила
Холандија, Roermond
телескопски натоварувач JCB 533-105
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 148 м/ч Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Forkliftonline
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi Viz
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2022 Километража 985 м/ч Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Forkliftonline
нови телескопски натоварувач JCB 540-170
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 19 м/ч Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Година 2016 Километража 5130 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража 16 м/ч Сила
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2018 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 20 км/ч Висина на подигање 14 м
Година 2017 Километража 2729 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 9.5 м
Година 2017 Километража 2518 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 992 огласа
Прикажи
Претплати се