Филтри -

Телескопски натоварувачи Kramer

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

34 огласа: Телескопски натоварувачи Kramer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 37361 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 4 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 5255 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража 69 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Носивост 2700 кг Брзина 35 км/ч Слободен од 6000 мм Висина на подигање 6000 м
Година 2020 Километража 700 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража 14 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 2332 м/ч Сила
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Носивост 1450 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2023 Километража Сила
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 3150 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
Контактирајте го продавачот
78.250 €
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 261 м/ч Сила
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Година 2020 Километража Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 8140 м/ч Сила
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
69.400 US$ EUR ≈ 64.680 €
Носивост 3500 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 2462 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.123 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1000 мм
Година 2021 Километража 616 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
51.800 € Без ДДВ
Носивост 2700 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.73 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1200 мм
Година 2018 Километража 1254 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч Висина на подигање 4.5 м
Година 2022 Километража 270 м/ч Сила
Германија, Bodenmais
Контактирајте го продавачот
94.900 €
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 2887 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Година 2021 Километража 2400 м/ч Сила
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
88.236 €
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 3302 м/ч Сила
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 4732 м/ч Сила
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
99.200 €
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 2116 м/ч Сила
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 3536 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
77.750 €
Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 2825 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
82.400 €
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 2260 м/ч Сила
Германија, Rietberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи