Филтри -

Телескопски натоварувачи Magni

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

50 огласа: Телескопски натоварувачи Magni

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 25 м
Година Километража 299 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 25 м
Година Километража 480 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 20.8 м
Година Километража 464 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
нови телескопски натоварувач Magni 5.8 P НОВИЙ нови телескопски натоварувач Magni 5.8 P НОВИЙ нови телескопски натоварувач Magni 5.8 P НОВИЙ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 7.6 м Должина на вилушка 7.6 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
111.300 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 15.2 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 15 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски
Година 2014 Километража 1800 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 7445 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Дофат на стрела 15.2 м
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 19.2 м Дофат на стрела 14.6 м
Година 2019 Километража 700 м/ч Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 19.2 м
Година 2018 Километража 1909 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 15.2 м Дофат на стрела 15 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 640 мм Капацитет на лопата 1 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 35 км/ч Висина на подигање 15.2 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 640 мм Капацитет на лопата 1 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 23 м
Година 2015 Километража 7650 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 35 км/ч Висина на подигање 15.2 м Дофат на стрела 15 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 640 мм Капацитет на лопата 1 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 15.2 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво дизел Брзина 25 км/ч Висина на подигање 15.2 м
Година 2023 Километража 15 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 20.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 04/2021 Километража 1540 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
77.500 €
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 30 м
Година Километража 8038 м/ч Сила
Холандија, Dronten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 22.8 м
Година 2015 Километража 3480 м/ч Сила
Полска, Rawa Mazowiecka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 22.8 м
Година 2015 Километража 4673 м/ч Сила
Полска, Rawa Mazowiecka
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Носивост 4999 кг Гориво дизел Висина на подигање 20.5 м
Година 2018 Километража 3121 м/ч Сила
Франција, Escaudain
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Година 2018 Километража 3121 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
111.300 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 15.2 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се