Филтри -

Телескопски натоварувачи Manitou

Резултати од пребарување: 1072 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1072 огласа: Телескопски натоварувачи Manitou

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.480 € PLN 115.000 PLN
Носивост 4500 кг
Година 2008 Километража 7900 м/ч Сила
Полска, Damasławek
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 13.6 м
Година 2022 Километража 711 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 8 м
Година 2017 Километража 6200 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година 2022 Километража 937 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
33.750 €
Гориво дизел Висина на подигање 9.64 м
Година 2012 Километража 3845 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3.3 кг Слободен од 9 мм Висина на подигање 9 м Капацитет на лопата 2.5 м³
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
20.490 € PLN 89.000 PLN
Носивост 4000 кг
Година 2003 Километража 9400 м/ч Сила
Полска, Damasławek
Контактирајте го продавачот
69.750 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2012 Километража 5383 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Носивост 4999 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 20.9 м
Година 2021 Километража Сила
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3200 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на лопата 2.5 м³
Година 2013 Километража 8237 м/ч Сила
Украина, Чабани
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 4050 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 25 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 10 м
Година 2005 Километража 6667 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Гориво дизел
Година 2005 Километража 4793 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 1.8 м
Година 2018 Километража 5698 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Брзина 25 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.85 м
Година 2016 Километража 3096 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
телескопски натоварувач Manitou MT 1840 / Ładowarka JCB 540-170 540-170 535-140 Cat
1
Контактирајте го продавачот
49.500 € PLN 215.000 PLN
Носивост 4000 кг Висина на подигање 18 м
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
48.120 € PLN 209.000 PLN
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 18 м
Година 2010 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
92.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3300 кг Гориво дизел Брзина 30 км/ч Висина на подигање 9 м
Година 2022 Километража 212 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3300 кг Гориво дизел Висина на подигање 9.98 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Брзина 35.5 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража 13983 м/ч Сила
Латвија, Ogre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 14 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3300 кг Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
телескопски натоварувач Manitou MT1840
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Сарны
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1072 огласа
Прикажи
Претплати се