Филтри -

Телескопски натоварувачи New Holland

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Телескопски натоварувачи New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.960 € PLN 95.000 PLN
Брзина 33 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м
Година 2006 Километража 7800 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 2016 Километража Сила
Полска, Cisew
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Година 2015 Километража 4200 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
27.450 € GBP 23.500 GBP
Година 2017 Километража 3356 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Година 2003 Километража Сила
Романија, Borș
телескопски натоварувач New Holland LM 445
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 20.100 € DKK 150.000 DKK
Носивост 3300 кг Висина на подигање 9.6 м
Година 2013 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3567 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
34.180 € PLN 148.000 PLN
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража Сила
Полска, Cisew
телескопски натоварувач New Holland LM 5060 FOR PARTS за делови телескопски натоварувач New Holland LM 5060 FOR PARTS за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
21.250 € HUF 8.400.000 HUF
Година 2008 Километража 8432 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Висина на подигање 9 м
Година 2023 Километража 111 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
59.290 € BRL 333.000 R$
Носивост 4500 кг Висина на подигање 17 м
Година 2014 Километража 4414 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
65.880 € BRL 370.000 R$
Носивост 4500 кг Висина на подигање 17 м
Година 2014 Километража 2000 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.3 м
Година 2011 Километража 7832 м/ч Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
31.500 US$ EUR ≈ 29.570 €
Година 1999 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
20.320 € PLN 88.000 PLN
Година 2001 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, 87-148
телескопски натоварувач New Holland 430 | 435 | 445
1
Контактирајте го продавачот
230,90 € PLN 1.000 PLN
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
11,55 € PLN 50 PLN
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се