Филтри -

Телескопски вилушки

Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

143 огласа: Телескопски вилушки

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Нето тежина 1055 кг
Година 2020 Должина на вилушка 0.9 м Ширина на вилушки 125 мм
Германија, Aidenbach
телескопска вилушка Meyer 6-2510G-Z
1
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Нето тежина 663 кг
Година 2017 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Aidenbach
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Нето тежина 327 кг
Година 2017 Должина на вилушка 1.14 м Ширина на вилушки 100 мм
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
331,70 € UAH 15.040 UAH
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
351,80 € UAH 15.960 UAH
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
291,40 € UAH 13.210 UAH
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
180,50 € UAH 8.184 UAH
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
351,80 € UAH 15.960 UAH
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
251 € UAH 11.380 UAH
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Нето тежина 510 кг
Година 2018 Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 45 мм
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Нето тежина 152 кг
Година 2016 Должина на вилушка 1.35 м Ширина на вилушки 150 мм
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Нето тежина 458 кг
Година 2017 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
796,40 € UAH 36.120 UAH
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Белгија, Balen
телескопска вилушка Vetter 2500 kg @600mm Gabelzinken 1200 x 100 x 45 телескопска вилушка Vetter 2500 kg @600mm Gabelzinken 1200 x 100 x 45
2
Контактирајте го продавачот
350 € Без ДДВ
Нето тежина 144 кг
Година Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг
Година Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Година 2010 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
телескопска вилушка Kaup KAUP 3.5T180CT телескопска вилушка Kaup KAUP 3.5T180CT телескопска вилушка Kaup KAUP 3.5T180CT
3
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Нето тежина 206 кг
Година 2022 Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
телескопска вилушка Pallegafler
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Данска, Hemmet
нови телескопска вилушка MSI MSI нови телескопска вилушка MSI MSI нови телескопска вилушка MSI MSI
3
Контактирајте го продавачот
458,20 € UAH 20.780 UAH
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
398,30 € UAH 18.060 UAH
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
448,20 € UAH 20.330 UAH
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Украина, Zhytomyr
телескопска вилушка Kooi® KOOI Telescopic forks RG4 35 1200/0850 телескопска вилушка Kooi® KOOI Telescopic forks RG4 35 1200/0850
2
Контактирајте го продавачот
1.850 €
Носивост 3500 кг Нето тежина 225 кг
Година 2017 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Словачка, Martin – Priekopa
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи