Филтри -

Теренски вилушкари Ausa

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

18 огласа: Теренски вилушкари Ausa

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 2978 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво дизел
Година 2013 Километража 1236 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво дизел
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.8 м
Година 2015 Километража 1469 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 4 м
Година Километража 2197 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година 2008 Километража 3497 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca de Xira
Контактирајте го продавачот
12.790 € PLN 55.000 PLN
Гориво дизел Брзина 25 км/ч
Година 2002 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 4466 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca Das Naves, Guarda
теренски вилушкар Ausa CH150
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м
Година 2007 Километража 8882 м/ч Сила
Шпанија, Gran Canaria
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 1155 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 2654 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2004 Километража 5780 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 1954 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 2813 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 1821 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2006 Километража 4840 м/ч Сила
Франција, Pinsaguel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи