Филтри -

Теренски вилушкари Hangcha

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

49 огласа: Теренски вилушкари Hangcha

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови теренски вилушкар Hangcha TT50-2
1
Контактирајте го продавачот
64.556 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT25-4
1
Контактирајте го продавачот
44.720 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.020 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT35-2
1
Контактирајте го продавачот
48.853 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT25-4
1
Контактирајте го продавачот
44.720 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT35-2
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
47.226 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT35-4
1
Контактирајте го продавачот
47.071 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT35-4
1
Контактирајте го продавачот
46.245 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
теренски вилушкар Hangcha TT25-2 теренски вилушкар Hangcha TT25-2
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
39.415 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
теренски вилушкар Hangcha TT25-2 теренски вилушкар Hangcha TT25-2
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
41.192 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
37.781 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција, Senlis
теренски вилушкар Hangcha TT18-2 теренски вилушкар Hangcha TT18-2 теренски вилушкар Hangcha TT18-2
3
Контактирајте го продавачот
34.816 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција, Senlis
теренски вилушкар Hangcha TT35-2 теренски вилушкар Hangcha TT35-2 теренски вилушкар Hangcha TT35-2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 1355 м/ч Сила
Франција, Senlis
теренски вилушкар Hangcha TT30-2 теренски вилушкар Hangcha TT30-2
2
Контактирајте го продавачот
42.143 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2022 Километража 204 м/ч Сила
Франција, Senlis
теренски вилушкар Hangcha TT30-2 теренски вилушкар Hangcha TT30-2 теренски вилушкар Hangcha TT30-2
3
Контактирајте го продавачот
40.802 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2022 Километража 785 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT50-4 нови теренски вилушкар Hangcha TT50-4 нови теренски вилушкар Hangcha TT50-4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT30-2 нови теренски вилушкар Hangcha TT30-2 нови теренски вилушкар Hangcha TT30-2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
теренски вилушкар Hangcha TT30-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2022 Километража 545 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
44.358 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција, Senlis
теренски вилушкар Hangcha TT30-2 теренски вилушкар Hangcha TT30-2 теренски вилушкар Hangcha TT30-2
3
Контактирајте го продавачот
40.802 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2022 Километража 429 м/ч Сила
Франција, Senlis
теренски вилушкар Hangcha TT30-4 теренски вилушкар Hangcha TT30-4
2
Контактирајте го продавачот
39.605 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2021 Километража 684 м/ч Сила
Франција, Senlis
теренски вилушкар Hangcha TT30-2 теренски вилушкар Hangcha TT30-2 теренски вилушкар Hangcha TT30-2
3
Контактирајте го продавачот
39.673 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2022 Километража 83 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
44.879 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
нови теренски вилушкар Hangcha TT18-2 нови теренски вилушкар Hangcha TT18-2 нови теренски вилушкар Hangcha TT18-2
3
Контактирајте го продавачот
36.530 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи