Филтри -

Теренски вилушкари JCB

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Теренски вилушкари JCB

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Гориво дизел
Година Километража 6018 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
теренски вилушкар JCB 940
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2009 Километража 7492 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2014 Километража 1650 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
17.300 €
Носивост 2600 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
теренски вилушкар JCB 930
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол стандард Слободен од 525 мм Висина на подигање 5.27 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 06/2008 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 11322 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 7350 м
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Bentelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 3600 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2011 Километража 4307 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 2600 кг
Година 1989 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.680 €
Година 1999 Километража Сила
Уругвај, las piedras
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.680 €
Носивост 2600 кг Висина на подигање 5 м
Година 1997 Километража Сила
Уругвај, las piedras
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.65 м
Година 2023 Километража 584 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 468 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2011 Километража 2750 м/ч Сила
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг
Година 2012 Километража 4411 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Висина на подигање 5500 м
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Гориво дизел Висина на подигање 5.5 м
Година Километража 2371 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Гориво дизел Висина на подигање 5.5 м
Година Километража 1894 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
128.000 US$ EUR ≈ 120.300 €
Носивост 4000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 04/2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се