Филтри -

Теренски вилушкари Manitou

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

140 огласа: Теренски вилушкари Manitou

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м
Година 2023 Километража 260 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
теренски вилушкар Manitou MS130
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
теренски вилушкар Manitou MSI30T
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година Километража 7596 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.71 м
Година 1993 Километража 3613 м/ч Сила
Франција, Marmande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 4.7 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2600 кг Гориво дизел Висина на подигање 0.55 м
Година 2017 Километража 4366 м/ч Сила
Обединето Кралство, Northampton
Контактирајте го продавачот
18.540 € PLN 79.000 PLN
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 2.23 мм Висина на подигање 5.9 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2010 Километража 20230 м/ч Сила
Полска, Mogilany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.56 м
Година 2023 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво дизел
Година 2008 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 2989 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2018 Километража 850 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2008 Километража 5904 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2004 Километража 5207 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 1997 Километража 4761 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2008 Километража 4718 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се