Филтри -

Терминали камион влекачи DAF

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Терминали камион влекачи DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 616 км Сила
Холандија, Oirschot
терминал камион влекач DAF RORO  TT13050H
1
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Година 1980 Километража 62191 км Сила
Белгија, Wingene
терминал камион влекач DAF TUGMASTER
1
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 1987 Километража Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 616 км Сила
Холандија, Oirschot
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се