Филтри -

Терминали камион влекачи Jungheinrich

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Терминали камион влекачи Jungheinrich

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг
Година Километража 2200 м/ч Сила
Холандија, Beuningen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се