Филтри -

Терминали камион влекачи Sisu

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Терминали камион влекачи Sisu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 1993 Километража 8219 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 1995 Километража 6000 м/ч Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 4777 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
7.100 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Сила
Полска, WIERZBICA
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 13000 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се