Филтри -

Терминали камион влекачи Terberg од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

8 огласа: Терминали камион влекачи Terberg од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Носивост 8360 кг
Година 2013 Километража 27061 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Носивост 8170 кг
Година 2012 Километража 15505 км Сила
Германија, Bakum
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Носивост 8290 кг
Година 2012 Километража 16989 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 11151 км Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Носивост 8080 кг
Година 2007 Километража 10158 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Носивост 8200 кг Евро Euro 3
Година 2013 Километража 25259 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг
Година 2008 Километража 12131 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи