Филтри -

Терминали камион влекачи Terberg од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Терминали камион влекачи Terberg од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.990 € Без ДДВ
Година 06/2012 Километража 278980 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Носивост 34000 кг Евро Euro 4
Година 06/2012 Километража 37000 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 21420 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 2
Година 03/2000 Километража Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Носивост 44000 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 29500 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 11/2007 Километража 30850 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 11/2008 Километража 31400 км Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 30000 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 45500 км Сила
Полска, Wrzesnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се