Филтри -

Терминали камион влекачи од Полска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Терминали камион влекачи од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 16 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 135000 км Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 21420 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 11/2008 Километража 31400 км Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Носивост 36000 кг Евро Euro 5
Година 06/2016 Километража 13750 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 30000 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 45500 км Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 35000 кг Евро Euro 3
Година 11/1998 Километража 19220 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Носивост 42000 кг Евро Euro 5
Година 11/2012 Километража 11800 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 2
Година 03/2000 Километража Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
61.880 € PLN 269.000 PLN
Носивост 38000 кг
Година 2011 Километража 2207 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Носивост 44000 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 29500 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 34000 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
7.100 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Сила
Полска, WIERZBICA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се