Филтри -

Тешки вилушкари Hangcha

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Тешки вилушкари Hangcha

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
92.950 €
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
тежок вилушкар Hangcha X100I
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови тежок вилушкар Hangcha XF100D
1
Контактирајте го продавачот
95.254 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови тежок вилушкар Hangcha XF70G
1
Контактирајте го продавачот
64.896 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови тежок вилушкар Hangcha XF70G
1
Контактирајте го продавачот
68.754 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
64.023 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
тежок вилушкар Hangcha X100(CPD100-XC5)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Тип на јарбол дуплекс со слободен од Слободен од 200 мм Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови тежок вилушкар Hangcha XF70D
1
Контактирајте го продавачот
67.397 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.82 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2021 Километража 140 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
55.668 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2020 Километража 3619 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2022 Километража 141 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови тежок вилушкар Hangcha XF70D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.52 м
Година 2022 Километража 1888 м/ч Сила
Франција, Senlis
тежок вилушкар Hangcha XF70D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2021 Километража 1604 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 2.44 м
Година 2021 Километража 6278 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2020 Километража 1009 м/ч Сила
Франција, Senlis
тежок вилушкар Hangcha XF70D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2022 Километража 4281 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2021 Километража 301 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.42 м
Година 2022 Километража 140 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови тежок вилушкар Hangcha XF50G нови тежок вилушкар Hangcha XF50G
2
Контактирајте го продавачот
46.694 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи