Филтри -

Тешки вилушкари Hyster

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

39 огласа: Тешки вилушкари Hyster

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година Километража 17479 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2013 Километража 9803 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.2 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.75 м
Година 2002 Километража 13994 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 1990 Километража 1082 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 17516 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.44 м
Година 2018 Километража 3065 м/ч Сила
Данска, Odder
тежок вилушкар Hyster H8.0FT-6 тежок вилушкар Hyster H8.0FT-6 тежок вилушкар Hyster H8.0FT-6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2016 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2017 Километража 2042 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
167.600 € GBP 144.700 GBP
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м
Година 2019 Километража 1200 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
тежок вилушкар Hyster H5.5FT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 15460 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 21494 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 2.2 м
Година 2018 Километража 6547 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.63 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 60 мм
Година 2017 Километража 2243 м/ч Сила
Данска, Odder
тежок вилушкар Hyster H16.00XM-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6.2 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
тежок вилушкар Hyster H400B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Центар на оптеретување 1200 мм Должина на вилушка 1.97 м
Година Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
тежок вилушкар Hyster H10.00 XM6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.65 м Центар на оптеретување 600 мм
Година 2007 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
тежок вилушкар Hyster H10.00 XM6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.4 м Центар на оптеретување 600 мм
Година 2012 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво бензин
Година 2004 Километража 9300 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.44 м
Година 2009 Километража 3989 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
41.500 € BRL 230.000 R$
Носивост 7000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.8 м
Година 2011 Километража 2762 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
180.400 € BRL 1.000.000 R$
Носивост 30000 кг Гориво дизел
Година 1990 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
82.990 € BRL 460.000 R$
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2002 Километража 5000 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
81.190 € BRL 450.000 R$
Носивост 16000 кг
Година 1997 Километража 750 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2013 Километража 11042 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 15218 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се