Филтри -

Тешки вилушкари Linde

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Тешки вилушкари Linde

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Висина на подигање 5.5 м
Година 2017 Километража 10521 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 7990 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
168.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м
Година 2021 Километража 229 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
93.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2020 Километража 1803 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
161.900 € PLN 695.000 PLN
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2016 Километража 2917 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 4900 м/ч Сила
Португалија, Mafra
Контактирајте го продавачот
47.770 € PLN 205.000 PLN
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 1999 Километража 23000 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.4 м
Година 2007 Километража 29725 м/ч Сила
Германија, Dortmund
тежок вилушкар Linde H320D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 32000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
тежок вилушкар Linde HT120DS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
тежок вилушкар Linde H150D-600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.3 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2017 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
тежок вилушкар Linde H80D-03/1100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.05 м Должина на вилушка 2 м Ширина на вилушки 80 мм
Година 2018 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
тежок вилушкар Linde H180D-1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.9 м Центар на оптеретување 1200 мм Должина на вилушка 2.4 м
Година 2020 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
92.890 € GBP 78.190 GBP
Носивост 16000 кг Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2011 Километража 18240 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Висина на подигање 7.5 м
Година 1990 Километража 2630 м/ч Сила
Италија, Rome
тежок вилушкар Linde H160D-02 тежок вилушкар Linde H160D-02
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.9 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2009 Километража 2182 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.45 м
Година 2010 Километража 5007 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 1607 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Година 2023 Километража 500 м/ч Сила
Холандија, Sittard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.85 м
Година 2020 Километража 15891 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи