Филтри -

Тешки вилушкари SMV Konecranes

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

38 огласа: Тешки вилушкари SMV Konecranes

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2020 Километража 5877 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2020 Километража 3980 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 42000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.65 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2020 Километража 1236 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг
Година 2004 Километража 12000 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
тежок вилушкар SMV Konecranes 12-600B тежок вилушкар SMV Konecranes 12-600B тежок вилушкар SMV Konecranes 12-600B
3
Контактирајте го продавачот
39.100 €
Носивост 12000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.5 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 13 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.57 м
Година 2013 Километража 15020 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2022 Километража 793 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2014 Километража 10171 м/ч Сила
Холандија, Vlaardingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2015 Километража 15443 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2011 Километража 5557 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 22000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2001 Километража 13749 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 1024 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 32000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2022 Километража 607 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2015 Километража 12629 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи