Филтри -

Товарачи на контејнери Fantuzzi

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Товарачи на контејнери Fantuzzi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг
Година 2007 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг
Година 1987 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, Rome
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Носивост 27000 кг
Година 1985 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Носивост 38000 кг Брзина 25 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 12 м Центар на оптеретување 1700 мм
Година 1999 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Гориво дизел Висина на подигање 16.4 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 16.4 м
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Klundert
товарач на контејнери Fantuzzi FDC 320 RORO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 32000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 1993 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Fantuzzi FDC480 товарач на контејнери Fantuzzi FDC480
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 23500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Lancs
товарач на контејнери Fantuzzi FDC 160-1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м
Година Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Fantuzzi FDC 220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 22000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 2.45 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2000 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Fantuzzi FDC 200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 1200 мм
Година 2003 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Fantuzzi FDC 180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 2000 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Fantuzzi FDC 180/S6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 16 м
Година 1991 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Fantuzzi FDC150-1000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 1995 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Fantuzzi FDC 200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 1996 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Fantuzzi FDC250
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6.25 м
Година 2001 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
товарач на контејнери Fantuzzi FDC420
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 42000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2001 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.38 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година 1994 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година Километража 20256 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се