Филтри -

Товарачи на контејнери Kalmar

Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

113 огласа: Товарачи на контејнери Kalmar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 1982 Километража Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
товарач на контејнери Kalmar DB12-1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 1985 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1991 Километража 14527 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1977 Километража 25360 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1984 Километража 14888 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18.8 м
Година 2015 Километража 14320 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 515,70 € SEK 6.000 SEK
Носивост 7500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 1984 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2011 Километража 21914 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Носивост 52000 кг
Година 1993 Километража Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2010 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 6 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 11 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2015 Километража 21386 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18.8 м
Година 2018 Километража 15200 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18800 м
Година 2016 Километража 13720 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18.8 м
Година 2018 Километража 14500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 18.8 м
Година 2018 Километража 15300 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
товарач на контејнери Kalmar DCG330-12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 32000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
98.000 US$ EUR ≈ 92.130 €
Носивост 29480 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.83 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 66 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол стандард
Година Километража Сила
Германија, Oldenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Претплати се