Филтри -

Вилушкари на гас

Резултати од пребарување: 1556 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1556 огласа: Вилушкари на гас

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2016 Километража 5796 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Висина на подигање 6.58 м
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Vianen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.890 € GBP 22.890 GBP
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 7797 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.32 м
Година 2012 Километража 1420 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2017 Километража 9224 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.61 м
Година 2013 Километража 1038 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2011 Километража 6332 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2012 Километража 3671 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2015 Километража 8746 м/ч Сила
Белгија, AALST
вилушкар на гас Yale GLP40VX6 вилушкар на гас Yale GLP40VX6 вилушкар на гас Yale GLP40VX6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.45 м
Година 2008 Километража 9946 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 991 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2015 Километража 3742 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2017 Километража 6642 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2012 Километража 8910 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.700 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2011 Километража 5823 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2008 Километража 5161 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2015 Километража 2162 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м
Година 2018 Километража 9620 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2014 Километража 5186 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2014 Километража 2045 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2012 Километража 2485 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 2200 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2015 Километража 4634 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2011 Километража 1531 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.26 м
Година 2017 Километража 6846 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2015 Километража 2490 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1556 огласа
Прикажи