Филтри -

Вилушкари на гас Clark

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Вилушкари на гас Clark

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 900 €
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5.74 м
Година 2000 Километража 6877 м/ч Сила
Белгија, Grâce-Hollogne
Контактирајте го продавачот
33.380 € PLN 145.000 PLN
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1470 мм Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.6 м
Година 2021 Километража 2236 м/ч Сила
Полска, Mogilany
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
вилушкар на гас Clark C25L вилушкар на гас Clark C25L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 4722 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
аукција 1.461 € SEK 17.000 SEK
Носивост 2000 кг Гориво гас Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 1997 Километража 7758 м/ч Сила
Шведска, Växjö
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 1992 Километража 3300 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Носивост 3000 кг Гориво гас Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 5760 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.34 м Должина на вилушка 1 м
Година Километража 5732 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво гас Должина на вилушка 1.5 м
Година Километража 5485 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
3.995 €
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2010 Километража 2283 м/ч Сила
Германија, Alpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 8309 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
10.210 € GBP 8.720 GBP
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.78 м
Година 2010 Километража 4279 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
9.551 € GBP 8.160 GBP
Носивост 3000 кг Гориво гас Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 2611 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
10.210 € GBP 8.720 GBP
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 2412 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
6.262 € GBP 5.350 GBP
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.77 м
Година Километража 3200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 3840 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1000 м
Година Километража 7586 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.37 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1992 Километража 6957 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
43.160 € BRL 240.000 R$
Носивост 7000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3300 м
Година 2012 Километража Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 2250 кг Гориво гас Висина на подигање 3.23 м
Година Километража 6551 м/ч Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4082 кг
Година 2010 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 1800 кг
Година 2000 Километража 4828 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.29 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.25 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се