Филтри -

Вилушкари на гас Hyster

Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

222 огласа: Вилушкари на гас Hyster

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.85 м
Година 1996 Километража 1080 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 4330 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.15 м
Година 2020 Километража 107 м/ч Сила
Шпанија, Albacete
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.49 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.07 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 1998 Километража 7942 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 12878 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 13931 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.35 м Должина на вилушка 1 м
Година 2017 Километража 15418 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 19278 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 5500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2013 Километража 22845 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.41 м
Година Километража 16666 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година Километража 4303 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.41 м
Година Километража 18350 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.83 м
Година Километража 6521 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.25 м
Година Километража 13350 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 14439 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.15 м
Година Километража 2157 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година Километража 14299 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.677 € GBP 6.470 GBP
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6 м
Година 2008 Километража 13582 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
вилушкар на гас Hyster LPG H5.5FT вилушкар на гас Hyster LPG H5.5FT вилушкар на гас Hyster LPG H5.5FT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Marrum
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година Километража 1483 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража 1054 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.400 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2.5 кг Брзина 10 км/ч Тип на јарбол дуплекс
Година 1991 Километража 3024 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.995 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.99 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 20000 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.91 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 148 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 222 огласа
Прикажи