Филтри -

Вилушкари на гас Jungheinrich

Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

84 огласа: Вилушкари на гас Jungheinrich

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 16
1
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Тип на јарбол дуплекс со слободен од
Година 1998 Километража 10500 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво гас Висина на подигање 4.7 м
Година 2015 Километража 6249 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 320s 400 ZT вилушкар на гас Jungheinrich TFG 320s 400 ZT вилушкар на гас Jungheinrich TFG 320s 400 ZT
3
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 4498 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 13904 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 4140 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.54 м
Година 2018 Километража 13916 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.74 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 1998 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 6900 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2017 Километража 4785 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2018 Километража 8534 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
9.721 € HUF 3.800.000 HUF
Носивост 5000 кг Висина на подигање 5.9 м
Година 02/2000 Километража Сила
Унгарија, Jászberény
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Гориво гас Брзина 55 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7000 м Должина на вилушка 1200 м Ширина на вилушки 210 мм
Година 05/1998 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, Kłodawa koło Gorzowa Wielkopolskiego
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Гориво гас
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
27.930 € Без ДДВ
Гориво гас Висина на подигање 4 м
Година 2019 Километража 3458 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2006 Километража 11176 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2017 Километража 4556 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 984 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 5341 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1650 мм Висина на подигање 4.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 4568 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 4.4 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 4568 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2016 Километража Сила
Романија, Ardusat
Контактирајте го продавачот
11.180 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2017 Километража 11250 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
10.970 € PLN 47.000 PLN
Носивост 1600 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс
Година 2015 Километража 6534 км Сила
Полска, K/Kielc
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи