Филтри -

Вилушкари на гас Nissan

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

66 огласа: Вилушкари на гас Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1500 мм Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 7736 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Гориво гас
Година 2010 Километража 9711 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1500 мм Висина на подигање 4.3 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 7736 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.03 м
Година Километража 16067 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2018 Километража 12070 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2010 Километража 8822 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2007 Километража 7879 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
9.700 US$ EUR ≈ 9.040 €
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3 м
Година 2018 Километража Сила
Украина, Kyiv
вилушкар на гас Nissan UG1D2A32LQ вилушкар на гас Nissan UG1D2A32LQ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3200 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 2010 Километража 8066 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 06/2015 Километража 1700 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
7.636 € GBP 6.470 GBP
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4 м
Година 2012 Километража 16628 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
5.984 € GBP 5.070 GBP
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 2011 Километража 25930 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2012 Километража 1719 м/ч Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2015 Километража Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2015 Километража Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година Километража 4212 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 2495 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража 7419 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.1 м
Година 2013 Километража 5943 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 2050 мм Висина на подигање 6 м
Година 2012 Километража 11553 м/ч Сила
Холандија, IJsselmuiden
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2007 Километража 8739 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м
Година 1993 Километража 9403 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
4.117,65 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 1991 Километража 12125 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
вилушкар на гас Nissan UG1F2A35DU
1
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
16.100 €
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kęty
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи