Филтри -

Вилушкари на гас Yale

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

88 огласа: Вилушкари на гас Yale

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
вилушкар на гас Yale GLP25VX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2011 Километража 9750 м/ч Сила
Холандија, Marrum
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.83 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Носивост 2000 кг Гориво гас Висина на подигање 3.8 м
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2007 Километража 8500 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Брзина 15 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 5390 м/ч Сила
Холандија, Schoonebeek
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.45 м
Година Километража 5083 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Гориво гас
Година Километража 8500 м/ч Сила
Холандија, BERINGE
Контактирајте го продавачот
14.400 €
Носивост 5500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.75 м Должина на вилушка 1.7 м
Година 2015 Километража 15127 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.25 м
Година 2017 Километража 11852 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.25 м Должина на вилушка 1 м
Година 2017 Километража 11394 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.29 м
Година 2015 Километража 11716 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво гас Висина на подигање 4.05 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 2005 Километража 5400 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 13633 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1975 Километража 4992 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.3 м
Година 2007 Километража 3731 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
36.710 € GBP 30.940 GBP
Носивост 7000 кг Гориво гас Висина на подигање 6.8 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2010 Километража 10934 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2013 Километража 12720 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 4956 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 1980 Километража Сила
Украина, с. Волиця
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.33 м
Година 2011 Километража 1701 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
40.220 € CZK 1.016.000 CZK
Носивост 7000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Слободен од 3800 мм Висина на подигање 2.93 м
Година 2016 Километража 4980 м/ч Сила
Чехија, Široká Niva
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 5388 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2014 Километража 12751 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.33 м
Година 2017 Километража 14874 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.83 м
Година 2018 Километража 11370 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи