Филтри -

Вилушкари на плин/бензин

Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

117 огласа: Вилушкари на плин/бензин

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови вилушкар на плин/бензин Yale GP25UX нови вилушкар на плин/бензин Yale GP25UX нови вилушкар на плин/бензин Yale GP25UX
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1220 м
Година 0/2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Abu Dhabi
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Година 06/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 07/2018 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
вилушкар на плин/бензин Nissan 10438 - PL01A20
1
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2006 Километража 5869 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2019 Километража 4779 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2009 Километража 6900 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
31.200 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Гориво гас/бензин Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Zator
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Гориво гас/бензин Брзина 19 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Zator
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Гориво гас/бензин Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Zator
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.3 м
Година 2000 Километража 10977 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 2.9 м
Година 2005 Километража 7991 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.3 м
Година 2007 Километража 10641 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.3 м
Година Километража 4375 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.7 м
Година 2008 Километража 8102 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.3 м
Година 1999 Километража 4610 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м
Година 2020 Километража 767 м/ч Сила
Белгија, Meulebeke
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2018 Километража 6660 м/ч Сила
Белгија, Meulebeke
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2017 Километража 7882 м/ч Сила
Белгија, Meulebeke
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Гориво гас/бензин Брзина 19 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 1175 мм Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Романија, Ghimbav
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 3 Гориво гас/бензин Брзина 19 км/ч Тип на јарбол дуплекс Слободен од 155 мм Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Романија, Ghimbav
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.470 €
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3300 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови вилушкар на плин/бензин Clark C15LPG
1
Контактирајте го продавачот
28.800 US$ EUR ≈ 26.870 €
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.285 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4 м
Година 2011 Километража 2887 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.3 м
Година 1999 Километража 20443 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи