Филтри -

Вилушкари на плин/бензин Linde

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Вилушкари на плин/бензин Linde

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол триплекс Слободен од 2000 мм Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 8500 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
8.450 € PLN 36.000 PLN
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.14 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 11817 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.5 м
Година 2006 Километража 12882 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.9 м
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3 м
Година 2001 Километража 5047 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 5.37 м
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.7 м
Година 2006 Километража 7318 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.77 м
Година 2005 Километража 7194 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.65 м
Година Километража 7947 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.6 м
Година 2003 Километража 8043 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3 м
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.7 м
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.65 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.4 м
Година 2010 Километража 10321 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво гас/бензин
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.65 м
Година 2008 Километража 14667 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.2 м
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.2 м
Година 2002 Километража 7173 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.6 м
Година 2014 Километража 4322 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.2 м
Година 1991 Километража 2763 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.6 м
Година 2010 Километража 8081 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.2 м
Година 2008 Километража 8448 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.6 м
Година 2005 Километража 9201 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.2 м
Година 1994 Километража 5403 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.2 м
Година 1995 Километража 3813 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се