Филтри -

Вилушкари на три тркала Caterpillar

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

38 огласа: Вилушкари на три тркала Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 6.7 м
Година 1995 Километража Сила
Франција, Bon-Encontre
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 5.12 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 2003 Километража 8732 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.72 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2011 Километража 5867 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.677 € GBP 6.470 GBP
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.75 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2007 Километража 1849 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.72 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2010 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 13208 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
аукција 2.815 € DKK 21.000 DKK
Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 1759 м/ч Сила
Данска, Ringe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 2968 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 3025 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1560 мм Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 2870 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2015 Километража 4938 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
вилушкар на три тркала Caterpillar  1.8 tone
1
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2020 Километража 1312 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
23.850 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.1 м
Година 2020 Километража 1578 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2003 Километража 390 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 9852 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 3720 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.6 м
Година 2016 Километража 8221 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
31.020 € PLN 133.000 PLN
Носивост 1800 кг Гориво електро Брзина 16 км/ч Висина на подигање 4.75 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
30.620 € PLN 131.200 PLN
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 1610 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2019 Километража 7596 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2011 Километража 8279 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Носивост 1610 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2019 Километража 7620 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.600 €
Носивост 1610 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2019 Километража 9158 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Носивост 1610 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2019 Километража 9930 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 1610 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2019 Километража 8892 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи