Филтри -

Вилушкари на три тркала Hangcha

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

60 огласа: Вилушкари на три тркала Hangcha

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 183 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha XC3-18i (CPDS18-XCC2G-SI)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови вилушкар на три тркала Hangcha XC3-20i (CPDS20-XCC2G-SI)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W15-I (CPDS15-XD4-SI)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha XC3-18i (CPDS18-XCC2G-SI)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W15-I (CPDS15-XD4-SI)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W15-I (CPDS15-XD4-SI)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W15-I (CPDS15-XD4-SI)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha A3W20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10 (CPDS10-XD4) нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10 (CPDS10-XD4) нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10 (CPDS10-XD4)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I
2
Контактирајте го продавачот
16.638 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 3989 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I (CPDS10-XD4-I) нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I (CPDS10-XD4-I) нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I (CPDS10-XD4-I)
3
Контактирајте го продавачот
16.391 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha A3W20
1
Контактирајте го продавачот
28.272 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I (CPDS10-XD4-I) нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I (CPDS10-XD4-I) нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I (CPDS10-XD4-I)
3
Контактирајте го продавачот
16.391 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на три тркала Hangcha X3W15-I вилушкар на три тркала Hangcha X3W15-I
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на три тркала Hangcha X3W15-I вилушкар на три тркала Hangcha X3W15-I
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha A3W20
1
Контактирајте го продавачот
27.806 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови вилушкар на три тркала Hangcha A3W20
1
Контактирајте го продавачот
25.567 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
16.599 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2022 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Dortmund
нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I (CPDS10-XD4-I) нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I (CPDS10-XD4-I) нови вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I (CPDS10-XD4-I)
3
Контактирајте го продавачот
16.391 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2022 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Dortmund
вилушкар на три тркала Hangcha X3W13-I вилушкар на три тркала Hangcha X3W13-I
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I
2
Контактирајте го продавачот
16.391 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I вилушкар на три тркала Hangcha X3W10-I
2
Контактирајте го продавачот
16.375 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи