Филтри -

Вилушкари на три тркала Hyster

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Вилушкари на три тркала Hyster

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.21 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.1 м
Година 2016 Километража 5921 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.404 € RON 31.860 RON
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 8418 м/ч Сила
Германија, Ahaus-Wessum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1570 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.46 м
Година 2017 Километража 8334 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1570 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.46 м
Година 2017 Километража 17372 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.95 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2016 Километража 4812 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2017 Километража 7175 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Година Километража 4877 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2012 Километража 10000 м/ч Сила
Белгија, Malmedy
вилушкар на три тркала Hyster A1.3 XNT
1
Контактирајте го продавачот
аукција 8.050 € Со вклучен ДДВ
Гориво електро
Година 2014 Километража 1500 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
13.550 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.36 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 3382 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1720 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.05 м Должина на вилушка 1.05 м
Година Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се