Филтри -

Вилушкари на три тркала Jungheinrich

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

93 огласа: Вилушкари на три тркала Jungheinrich

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
16.550 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 3.1 м
Година 2016 Километража 7183 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 4 м
Година 2013 Километража 2218 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1600 кг
Година 2010 Километража 3450 м/ч Сила
Норвешка, Søgne
Контактирајте го продавачот
12.600 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2017 Километража 8726 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 3444 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Носивост 1650 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 10200 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5364 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2016 Километража 7744 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
вилушкар на три тркала Jungheinrich EFG215-DZ550 вилушкар на три тркала Jungheinrich EFG215-DZ550 вилушкар на три тркала Jungheinrich EFG215-DZ550
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 3547 м/ч Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 11147 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 27062 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
15.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Брзина 16 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 80 мм
Година 2014 Километража 9250 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
14.200 €
Носивост 1650 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2018 Километража 9120 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 1490 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 5803 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2016 Километража 3560 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2018 Километража 2655 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2017 Километража 7546 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2012 Километража 2486 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 5247 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1588 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1587 кг Гориво електро
Година 2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 9292 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 7100 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Слободен од 1600 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 10421 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи