Филтри -

Вилушкари на три тркала Linde

Резултати од пребарување: 240 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

240 огласа: Вилушкари на три тркала Linde

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.15 м
Година 2015 Километража 4034 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
вилушкар на три тркала Linde E16P
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2009 Километража 6964 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
12.720 € GBP 10.690 GBP
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.47 м
Година 2016 Километража 12615 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.720 € GBP 10.690 GBP
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.47 м
Година 2016 Километража 12524 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.2 м
Година Километража Сила
Португалија, Santo António da Charneca
аукција аукција
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 4.62 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2008 Километража 11217 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.8 м
Година 2014 Километража 5705 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2016 Километража 3009 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.1 м
Година 2017 Километража 10787 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2014 Километража 15244 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
вилушкар на три тркала Linde E16C-02 вилушкар на три тркала Linde E16C-02
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража 6061 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
вилушкар на три тркала Linde E15-02 вилушкар на три тркала Linde E15-02
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража 4371 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 1409 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
вилушкар на три тркала Linde E16C-02 вилушкар на три тркала Linde E16C-02
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2019 Километража 3586 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
аукција 2.218 € SEK 25.500 SEK
Носивост 2000 кг
Година 2013 Километража 6441 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 913,30 € SEK 10.500 SEK
Носивост 1600 кг
Година 2011 Километража 9088 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 1.000 € SEK 11.500 SEK
Носивост 1600 кг
Година 2007 Километража 14270 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
вилушкар на три тркала Linde E18–02
1
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.14 м
Година 2014 Километража 9880 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.15 м
Година 2015 Километража 4718 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 1 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
вилушкар на три тркала Linde E16-02 вилушкар на три тркала Linde E16-02 вилушкар на три тркала Linde E16-02
3
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.79 м
Година 2016 Километража 15682 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2011 Километража 1797 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.15 м
Година 2019 Километража 515 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2018 Километража 6850 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 240 огласа
Прикажи