Филтри -

Вилушкари на три тркала UniCarriers

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Вилушкари на три тркала UniCarriers

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Капацитет на батерија 750 Ah Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2016 Километража Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2016 Километража 2535 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2014 Километража 3159 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 218 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2016 Километража 5989 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2016 Километража 8324 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 8413 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 7788 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2014 Километража 7600 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 3880 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 11400 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Капацитет на батерија 630 Ah Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 3491 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 5718 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Капацитет на батерија 625 Ah Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2016 Километража 1132 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Капацитет на батерија 750 Ah Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 8179 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Капацитет на батерија 750 Ah Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 2836 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Капацитет на батерија 625 Ah Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 3777 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Капацитет на батерија 625 Ah Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.16 м
Година 2018 Километража 800 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Капацитет на батерија 750 Ah
Година Километража 7163 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Капацитет на батерија 750 Ah Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1050 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Капацитет на батерија 750 Ah Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 5168 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Капацитет на батерија 375 Ah Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 543 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Капацитет на батерија 625 Ah Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1310 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Капацитет на батерија 750 Ah Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 10293 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Капацитет на батерија 750 Ah Тип на јарбол триплекс Слободен од 1800 мм Висина на подигање 5.5 м
Година 2017 Километража 5809 м/ч Сила
Холандија, IJsselmuiden
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се