Филтри -

Вилушки со повеќе палети

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Вилушки со повеќе палети

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 10 €
Година Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки
Холандија, Thorn
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
вилушка со повеќе палети Kaup 4T429-4-6 вилушка со повеќе палети Kaup 4T429-4-6 вилушка со повеќе палети Kaup 4T429-4-6
3
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Нето тежина 1250 кг
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Wermelskirchen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови вилушка со повеќе палети Palettengabel mit 2 Gabeln 120 cm Sonarol нови вилушка со повеќе палети Palettengabel mit 2 Gabeln 120 cm Sonarol нови вилушка со повеќе палети Palettengabel mit 2 Gabeln 120 cm Sonarol
3
Контактирајте го продавачот
738 € Со вклучен ДДВ
Носивост 2 кг
Година Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки
Германија, Büdingen-Vonhausen
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Нето тежина 742 кг
Година 2017 Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
вилушка со повеќе палети Durwen Double pallet clamp вилушка со повеќе палети Durwen Double pallet clamp вилушка со повеќе палети Durwen Double pallet clamp
3
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Година Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки
Германија, Stuhr
вилушка со повеќе палети Durwen Double pallet clamp вилушка со повеќе палети Durwen Double pallet clamp вилушка со повеќе палети Durwen Double pallet clamp
3
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Година Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки
Германија, Stuhr
вилушка со повеќе палети Durwen SPK 100 C1 вилушка со повеќе палети Durwen SPK 100 C1
2
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Година 2015 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.990 € Без ДДВ
Нето тежина 873 кг
Година 2012 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
вилушка со повеќе палети Durwen DRPK 30 BS вилушка со повеќе палети Durwen DRPK 30 BS вилушка со повеќе палети Durwen DRPK 30 BS
3
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Нето тежина 730 кг
Година 2005 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
вилушка со повеќе палети Durwen SPK 100 C2 вилушка со повеќе палети Durwen SPK 100 C2 вилушка со повеќе палети Durwen SPK 100 C2
3
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Нето тежина 1880 кг
Година 2013 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Нето тежина 1660 кг
Година 2012 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Нето тежина 950 кг
Година 2014 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
вилушка со повеќе палети Durwen DRPK 45 C
1
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Нето тежина 846 кг
Година 2013 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Нето тежина 1870 кг
Година 2016 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
вилушка со повеќе палети Durwen DRPK 45 C вилушка со повеќе палети Durwen DRPK 45 C вилушка со повеќе палети Durwen DRPK 45 C
3
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Нето тежина 846 кг
Година 2013 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Нето тежина 511 кг
Година 2008 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Нето тежина 511 кг
Година 2008 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Носивост 2800 кг
Година 2009 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
1.300 €
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Романија
Контактирајте го продавачот
1.300 €
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Романија
Контактирајте го продавачот
1.300 €
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Романија
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Романија
Контактирајте го продавачот
1.300 €
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг
Година 2006 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се