Филтри -

Вилушки STABAU

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Вилушки STABAU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушки STABAU S11-ZV 30-S/TG3 вилушки STABAU S11-ZV 30-S/TG3
2
Контактирајте го продавачот
аукција 550 €
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Година 2010 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Година 2010 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
вилушки STABAU S2 -D 40 вилушки STABAU S2 -D 40
2
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг
Година 1998 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Wermelskirchen
вилушки STABAU PIASTRA ROTANTE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Италија, Montebello Vicentino (VI)
вилушки STABAU S5-TG 35-1100/750-L вилушки STABAU S5-TG 35-1100/750-L вилушки STABAU S5-TG 35-1100/750-L
3
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Нето тежина 200 кг
Година 2012 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Нето тежина 588 кг
Година 2007 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.890 € Без ДДВ
Нето тежина 425 кг
Година 2017 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
вилушки STABAU S5-TG 45-1040/660
1
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Нето тежина 230 кг
Година 2006 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.880 €
Носивост 4000 кг Нето тежина 1065 кг
Година 2017 Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
вилушки STABAU RG4-25-1200-850 вилушки STABAU RG4-25-1200-850
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.150 € Без ДДВ
Нето тежина 240 кг
Година 2019 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
750 €
Година 2016 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
750 €
Нето тежина 680 кг
Година 2016 Должина на вилушка 2.35 м Ширина на вилушки 255 мм
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 750 кг Нето тежина 1075 кг
Година 2010 Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
вилушки STABAU S11-ZV30SV-BR01 вилушки STABAU S11-ZV30SV-BR01
2
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година 2014 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
750 €
Година 2016 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Година 2017 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се