Филтри -

Вилушки Stabau

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

15 огласа: Вилушки Stabau

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Контактирајте го продавачот
1.890 € Без ДДВ
Нето тежина 425 кг
Година 2017 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Нето тежина 588 кг
Година 2007 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.880 €
Носивост 4000 кг Нето тежина 1065 кг
Година 2017 Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Носивост 3000 кг
Година 2017 Должина на вилушка 2.35 м Ширина на вилушки
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Нето тежина 120 кг
Година 2016 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
вилушки Stabau RG4-25-1200-850 вилушки Stabau RG4-25-1200-850
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
1.790 € Без ДДВ
Нето тежина 240 кг
Година 2016 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
750 €
Година 2016 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
750 €
Нето тежина 680 кг
Година 2016 Должина на вилушка 2.35 м Ширина на вилушки 255 мм
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 750 кг Нето тежина 1075 кг
Година 2010 Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Нето тежина 240 кг
Година 2019 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Friedberg-Derching
вилушки Stabau S11-ZV30SV-BR01 вилушки Stabau S11-ZV30SV-BR01
2
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година 2014 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
750 €
Година 2016 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Холандија, Haaksbergen
вилушки Stabau S2 -D 40 вилушки Stabau S2 -D 40
2
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг
Година 1998 Должина на вилушка Ширина на вилушки
Германија, Wermelskirchen
вилушки Stabau PIASTRA ROTANTE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг
Година Должина на вилушка Ширина на вилушки
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи