Филтри -

Виљушкари Ahlmann

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Виљушкари Ahlmann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Suceava

Други марки во делот "Виљушкари"

Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 500 м
Година 01/2023 Километража Сила
Северна Македонија, Ohri
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Leek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2009 Километража 14137 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
49.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 9.5 м
Година 2017 Километража 3000 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
85.800 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Гориво дизел Висина на подигање 6 м
Година 2015 Километража 4980 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 12.5 м
Година 2015 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
аукција 26,79 € SEK 300 SEK
Бензински виљушкар
Носивост 2900 кг Гориво бензин
Година 2002 Километража 8789 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 8400 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998 Километража 12894 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 8178 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2006 Километража 2011 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4999 кг Гориво дизел Висина на подигање 20.5 м
Година 2018 Километража 3121 м/ч Сила
Франција, Escaudain
нови телескопски натоварувач Weidemann 4080 LPT нови телескопски натоварувач Weidemann 4080 LPT нови телескопски натоварувач Weidemann 4080 LPT
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови телескопски натоварувач Weidemann  T5522 нови телескопски натоварувач Weidemann  T5522
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2020 Километража 914 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3200 м Должина на вилушка 900 м
Година Километража 11129 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
аукција 2.366 € SEK 26.500 SEK
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 5.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 4095 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 13,41 € DKK 100 DKK
Вилушкар на гас
Гориво гас Должина на вилушка 1.2 м
Година 1983 Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2010 Километража 5005 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
27.310 € PLN 118.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража 8200 м/ч Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 1991 Километража 13630 м/ч Сила
Финска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи