Филтри -

Виљушкари Atlas

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Виљушкари Atlas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 0.1 м
Година 03/2012 Километража 11433 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се