Филтри -

Виљушкари Atlet

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Виљушкари Atlet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1300 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 7200 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
аукција 8,96 € SEK 100 SEK
Регален вилушкар
Должина на вилушка 2.37 м
Година 2009 Километража 2577 м/ч Сила
Шведска, Härryda
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.280 €
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2005 Километража 11256 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 6.75 м
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.35 м
Година 2010 Километража 6268 м/ч Сила
Холандија, Vlaardingen
дизел вилушкар Atlet 140TFXC4150
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 147,60 € DKK 1.100 DKK
Регален вилушкар
Носивост 1250 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 1986 Километража 4800 м/ч Сила
Данска, Glostrup
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 6529 м/ч Сила
Холандија, Enschede
аукција аукција
Регален вилушкар
Носивост 1250 кг Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Регален вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Sneek
регален вилушкар Atlet UMS200 регален вилушкар Atlet UMS200 регален вилушкар Atlet UMS200
3
Контактирајте го продавачот
10.670 € PLN 46.000 PLN
Регален вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.95 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Falenty Nowe
Контактирајте го продавачот
10.440 € PLN 45.000 PLN
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.95 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.15 м Брзина 12 км/ч
Година 2014 Километража 8849 м/ч Сила
Полска, Falenty Nowe
Контактирајте го продавачот
11.540 € GBP 9.850 GBP
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 7.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 11008 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
регален вилушкар Atlet 250DTFVRE480UFS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Година 1998 Километража 5182 м/ч Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
1.859 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1500 кг
Година 2009 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Висина на подигање 6.75 м Должина на вилушка 1 м
Година 2004 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2014 Километража 8034 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2004 Километража 2426 м/ч Сила
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Регален вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.95 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 5841 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 2518 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7.8 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2014 Километража 991 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1900 мм Висина на подигање 5.75 м
Година 2015 Километража 4028 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м
Година 2014 Километража 13000 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Регален вилушкар
Висина на подигање 7.95 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2003 Километража 5841 м/ч Сила
Холандија, Veen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се