Филтри -

Виљушкари Atlet од Холандија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Виљушкари Atlet од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1300 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 7200 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 6.75 м
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.35 м
Година 2010 Километража 6268 м/ч Сила
Холандија, Vlaardingen
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 6529 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Регален вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Sneek
регален вилушкар Atlet 250DTFVRE480UFS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2014 Километража 8034 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Регален вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.95 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 5841 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 2518 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7.8 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2014 Километража 991 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1900 мм Висина на подигање 5.75 м
Година 2015 Километража 4028 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м
Година 2014 Километража 13000 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Регален вилушкар
Висина на подигање 7.95 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2003 Километража 5841 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се